"את לא יודעת כמה אני מרוצה מהתאורה ומהכל – את מושלמת!"
מיכל
פרוייקט הום סטיילינג בקריית אונו
"נתלי עיצבה עבורינו את הבית הראשון שלנו.. שהפך במהרה לבית שאנחנו מאוד אוהבים!! נתלי מעצבת מקצועית ונעימה. הייתה זמינה עבורינו, ונתנה את הטאץ המיוחד שלה תוך התחשבות טוטאלית בצרכים שלנו ובדרישות שלנו. השיתוף פעולה שהיא מייצרת מדהים ועד כמה היא קשובה ללקוחות שלה. היכולה שלה להקשיב ובמקביל לתת את הדעה שלה הוא לא ברור מאליו, מה שהופך את החוייה לפוריה מושלמת ומאדד מהנה.. נהנו מכל רגע וממליצים בהמון אהבה"
ליאת
שיפוץ בראשון לציון
"נתלי, מעצבת מוכשרת שנפלה בחלקנו להכיר כאשת מקצוע ייחודית ומפתיעה. עשתה עבודה מצוינת! אפילו בדמיוני לא חשבתי שבעזרת הזזה של פריטים וצביעת אביזרים ורהיטים בצבע מתאים הגן יהפוך לגן חדש לגמרי! רואים כי הייתה מחשבה מאחורי כל דבר. תודה רבה על הכל ובעיקר על הזמן שהקדשת לנו לפני התהליך על מנת להבין בדיוק מדויק את צרכי גן, ואת צרכי הילדים. שיתפת איתנו פעולה ותמיד היית קשובה ועבורנו זה הדבר החשוב ביותר שהוביל בסופו של תהליך לתוצאה מרעננת, יצירתית וייחודית."
חגית
עיצוב גן פרטי
"חצי שנייה לפני הסוף.. נשארו קצת פינישים, אבל אנחנו כבר פה נהנים מהחלום שהפך למציאות שנתלי מובילה. חיבור לא פחות ממושלם עם מעצבת ברמה גבוהה. מציאת פתרונות, ניהול פרויקט מול כל הספקים וזמינות מלאה. וכל זה בדרכי נועם, אורח רוח והרבה סבלנות. ממליצה בלב שלם ומלא."
ליאורה
שיפוץ דירה ברמת גן