תהליך העבודה

הכל תמיד מתחיל בפגישת הכרות, ולעיתים אף שתי פגישות. במהלך הפגישות אני שומעת מכם מה מפריע לכם בבית הנוכחי, מה אתם אוהבים בו ומה האווירה אותה תרצו להנחיל בבית.

לאחר מענה על  שאלון סגנון עיצובי, אני בונה קו עיצובי מנחה ופלטת צבעים שילוו אותנו לאורך הפרויקט כולו. תוכנית העמדת הריהוט היא השלב הבא וקיים בכל החבילות – התאמת השטח הקיים (במקרים מסוימים לרבות הזזת קירות, חשמלים, אינסטלציה ועוד) למקסום השטח וניצולו באופן המתאים לכם – כך שלכל דבר יהיה מקום. מהשלב הזה – יש פיצול בין החבילות השונות. כל חבילה עם התוכניות הרלוונטיות לה, ועם הליווי שנדרש.

חבילת עיצוב – הום סטיילינג

חבילה הכוללת עיצוב הבית במצבו הנתון, ללא הזזת קירות בחלל. באמצעות תאורה, טקסטיל וריהוט מוצאים איך ממקסמים את החלל הקיים, כך שלכל דבר יהיה את מקומו.

למי מתאימה החבילה?

  • למשפחות שלא לכל דבר יש מקום מוגדר (כי אז הדברים בהכרח לא במקום), ותקציבם מוגבל.
  • למשפחות שמעוניינות ברענון החלל והאווירה של בית חדש או דירת קבלן.
  • למשפחות שנכנסות לדירות שכורות, וזקוקות לעיצוב שיוכל ברובו להמשיך איתם הלאה.

חבילת עיצוב – הום סטיילינג +

לחבילת העיצוב, הכוללת מקסום החלל ניתן להוסיף פרטים נדרשים (כגון גוף תאורה מותאם אישית, או ארון שיש לתכננו, פרט גבס כלשהו), וכן מספר תוכניות עבודה נדרשות, על מנת לשלב פריטים מותאמים אישית לחלל, באופן שיתאימו לצרכי היומיום של המשפחה.

למי מתאימה החבילה?

  • למשפחות שלא לכל דבר יש מקום מוגדר (כי אז הדברים בהכרח לא במקום), ונמצאות לקראת כניסה לדירה בה יש לבצע רענון משמעותי יותר.
  • למשפחות שרכשו דירת קבלן ומעוניינים להיכנס לעיצוב טרם קבלת הדירה.

חבילת תכנון, עיצוב ושיפוץ מלאה

חבילה הכוללת תכנון חלוקת החלל בבית, והתאמתו לחיי היומיום שלכם, והאווירה אותה תרצו לחוות בו. לעיתים – הזזת קיר או שניים יכולים לעשות המון שינוי בחלוקת החלל, וכאשר מתייחסים לחלל באופן זה – ניתן לחלקו מחדש בצורה שלכל דבר יהיה מקום, ובקיצור – everything fits into home.

החבילה כוללת גם ליווי בשטח במהלך השיפוץ – וידוא כי בעלי המקצוע מבינים את התוכניות שיש עליהן לבצע.

למי מתאימה החבילה?

  • למשפחות שרוצות לשפץ ולעצב את הבית שלהן בצורה מקיפה, תוך ליווי מלא והתייחסות מלאה לחלל הנתון, לתקציב, לסגנון, לחיי היומיום ולזמן הנתון. שלכל דבר יהיה מקום.

חבילת עיצוב מסחרי

חבילת עיצוב תותאם אישית לכל בעל עסק, על פי הצרכים שלו.

חבילות העיצוב המסחרי כוללות הצעות לעיצוב חנות, עיצוב גן ילדים, חלוקת חלל ועיצוב משרדים ועוד.

למי מתאימה החבילה?

  • לבעלי עסקים שמעוניינים להפיק את המקסימום מהכסף שלהם – שלכל דבר יהיה מקום – כדי שמקום העבודה יתפעל כמו שצריך, ויהיה מעוצב באופן שישרה את האווירה הרצויה לו.
  • לבעלי עסקים קטנים שמעוניינים בעצה עיצובית הכוללת מפגש ייעוץ והכוונה לאחריו.

רוצים לדעת איזה חבילה מתאימה לכם? ערכתי השוואה קצרה בין מה מקבלים בכל חבילה.

מוכנים להתחיל לעבוד יחד?